Nuty: Nuty

Łatwy Wagner - nuty na gitarę klasyczną (fingerpicking) z tabulaturami

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 30 najpopularniejszych utworów niemieckiego kompozytora Richarda Wagnera w prostym opracowaniu nutowym i tabulaturowym na gitarę klasyczną. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów:1. Wstęp do I aktu opery "Lohengrin";2. Wstęp do II aktu opery "Lohengrin";3. Wstep do dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Zygfryd";4. Wstęp do opery "Śpiewacy norymberscy";5. Wejście gości na zamek z opery "Tannhäuser";6. Pieśń z opery "Rienzi - Ostatni Trybun";7. Aria Senty z opery "Latający Holender";8. Chór prządek z opery "Latający Holender";9. Pieśń nr 1 z opery "Śpiewacy norymberscy";10. Pieśń nr 2 z opery "Śpiewacy norymberscy";11. Chór marynarzy z opery "Latający Holender";12. Melodia nr 1 z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";13. Melodia nr 2 z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";14. Pieśń Erika z opery "Latający Holender";15. Ballada Senty z opery "Latający Holender";16. Pieśń Waltera z opery "Śpiewacy norymberscy";17. Galop Walkirii z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";18. Melodia z opery "Rienzi - Ostatni Trybun";19. Chór pielgrzymów z opery "Tannhäuser";20. Pieśń do gwiazdy z opery "Tannhäuser";21. Marsz weselny z opery "Lohengrin";22. Con Moto z "Albumu leaf";23. Pieśń wybawienia;24. Melodia z opery "Śpiewacy norymberscy";25. Pieśń miłosna Zygmunta z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";26. Hymn wojenny z opery "Rienzi - Ostatni Trybun";27. Pieśń z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Zygfryd";28. Kołysanka z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";29. Pożegnanie Wotana z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";30. Finał opery "Śpiewacy norymberscy"   Tytuł: Łatwy Wagner na gitarę klasyczną z tabulaturami (fingerpicking)Autor: Ryszard Wagner (opracowanie)Seria: Gitara klasyczna fingerpicking z tabulaturamiStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturyWydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 837215936X zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Richard Wagner

Richard Wagner

Ten kompozytor i teoretyk działający w epoce romantyzmu urodził się w Lipsku w roku 1813. Muzyką zaczął interesować się po wsyłuchaniu dzieł Beethovena oraz Webera. Jego pierwsze dzieło- uwertyrę orkiestrową można było usłyszeć w Lipsku, kiedy artysta ten miał 16 lat.

Christoph Willibald Gluck

Christoph Willibald Gluck

Urodzony w Erasbach w 1714 przyczynił się do reformy opery, której obrońcą był sam Richard Wagner. Wychował się na wsi, był ojcem leśniczego, lecz dzięki zdolnościom muzycznym, śpiewając w chórach i grając na skrzypcach przyciągnął uwagę księcia Lobkowicza...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl