Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Łatwy Wagner - nuty na fortepian lub keyboard dla początkujących

33 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 40 najpopularniejszych utworów Wilhelma Richarda Wagnera w prostym opracowaniu na fortepian, dla początkujących wykonawców: Spis utworów:1. Chór pielgrzymów z opery "Tannhäuser";2. Aria Senty z opery "Latający Holender";3. Ballada Senty z opery "Latający Holender";4. Chór prządek z opery "Latający Holender";5. Chór marynarzy z opery "Latający Holender";6. Con Moto z "Albumu leaf";7. Duet z opery "Latający Holender";8. Hymn wojenny z opery "Rienzi - Ostatni Trybun";9. Finał opery "Śpiewacy norymberscy";10. Galop Walkirii z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";11. Kołysanka z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";12. Marsz z opery "Tannhäuser";13. Marsz weselny z opery "Lohengrin";14. Melodia z opery "Latający Holender";15. Melodia z opery "Śpiewacy norymberscy";16. Melodia z opery "Rienzi - Ostatni Trybun";17. Pieśń do gwiazdy z opery "Tannhäuser";18. Melodia nr 1 z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";19. Melodia nr 2 z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";20. Melodia nr 1 z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Zygfryd";21. Melodia nr 2 z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Zygfryd";22. Pieśń miłosna Zygmunta z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";23. Pieśń nr 1 z opery "Śpiewacy norymberscy";24. Pieśń nr 2 z opery "Śpiewacy norymberscy";25. Pieśń z opery "Rienzi - Ostatni Trybun";26. Pieśń Erika z opery "Latający Holender";27. Pieśń Senty z opery "Latający Holender";28. Pieśń Waltera z opery "Śpiewacy norymberscy";29. Pieśń z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";30. Pieśń wybawienia;31. Pieśń wyzwolenia;32. Pieśń z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Zygfryd";33. Pieśń Wotana z dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Walkiria";34. Walc z opery "Śpiewacy norymberscy";35. Wstęp do I aktu opery "Lohengrin";36. Wstęp do II aktu opery "Lohengrin";37. Wstęp do III aktu opery "Lohengrin";38. Wstęp do opery "Śpiewacy norymberscy";39. Wstep do dramatu muzycznego "Pierścień Nibelunga - Zygfryd";40. Wejście gości na zamek z opery "Tannhäuser"   Tytuł: Łatwy WagnerAutor: Ryszard Wagner opracowanie: Agnieszka GóreckiStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawa, 64 str.Język wydania: polskiISBN: 8372159319 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
Yamaha EZ 200 keyboard instrument klawiszowy
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Christoph Willibald Gluck

Christoph Willibald Gluck

Urodzony w Erasbach w 1714 przyczynił się do reformy opery, której obrońcą był sam Richard Wagner. Wychował się na wsi, był ojcem leśniczego, lecz dzięki zdolnościom muzycznym, śpiewając w chórach i grając na skrzypcach przyciągnął uwagę księcia Lobkowicza...

Richard Wagner

Richard Wagner

Ten kompozytor i teoretyk działający w epoce romantyzmu urodził się w Lipsku w roku 1813. Muzyką zaczął interesować się po wsyłuchaniu dzieł Beethovena oraz Webera. Jego pierwsze dzieło- uwertyrę orkiestrową można było usłyszeć w Lipsku, kiedy artysta ten miał 16 lat.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl