Nuty: Nuty

Łatwy Vivaldi - nuty na gitarę klasyczną (fingerpicking) z tabulaturami

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych utworów Antonio Vivaldiego w prostym opracowaniu nutowym i tabulaturowym Marka Pawełka na gitarę klasyczną, dla początkujących wykonawców.Spis utworów: AdagioAllegro nr 1 z Koncertu wiolonczelowegoAllegro nr 2 z Koncertu wiolonczelowegoLargo z koncertu obojowegoDomine Deus z Introdukcji 'Gloria'Allegro nr 1Allegro nr 2Largo z Koncertu wiolonczelowegoAria Judyty z Oratorium 'Triumfująca Judyta'Allegro z I Sonaty wiolonczelowejAllegro z II Sonaty wiolonczelowejAllegro z IV Sonaty wiolonczelowejAllegro z V Sonaty wiolonczelowejAllegro z VI Sonaty wiolonczelowejLargoMelodia z Oratorium 'Triumfujaca Judyta'Largo z I Sonaty wiolonczelowejLargo z V Sonaty wiolonczelowejLargo z VI Sonaty wiolonczelowejLaudamus Te z Introdukcji 'Gloria'Wiosna z Koncertu skrzypcowego 'Cztery pory roku' cz. IWiosna z Koncertu skrzypcowego 'Cztery pory roku' cz. III 'Danza Pastorale'Lato z koncertu skrzypcowego 'Cztery pory roku' cz. ILato z koncertu skrzypcowego 'Cztery pory roku' cz. IILato z koncertu skrzypcowego 'Cztery pory roku' cz. III 'Burza'Jesień z koncertu skrzypcowego 'Cztery pory roku' cz. III 'Polowanie'Jesień z koncertu skrzypcowego 'Cztery pory roku' cz. IZima z koncertu skrzypcowego 'Cztery pory roku' cz. IZima z koncertu skrzypcowego 'Cztery pory roku' cz. IIModerato z Koncertu na mandolinę Tytuł: Łatwy Vivaldi na gitarę klasyczną z tabulaturamiAutor: Antonio Vivaldi (opracowanie), Marek PawełekStopień trudności: dla początkującychSeria: Gitara klasyczna fingerpicking z tabulaturamiInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaWydawnictwo: ContraFormat: 49 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372159033 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Ewpol pokrowiec na gitarę klasyczną 1/8
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Antonio Vivaldi

Antonio Vivaldi

Syn cenionego skrzypka Giovanniego Battisty Vivaldiego przyszedł na świat w Wenecji w roku 1678. W wieku 25 lat przyjął święcenie kapłańskie i odtąd znany jako „prete rosso” (rudy ksiądz) stał się nauczycielem skrzypiec w Szpitalu Miłosierdzia oraz...

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl