Nuty: Nuty

Łatwy Paderewski - nuty na gitarę klasyczną (fingerpicking) z tabulaturami

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na gitarę klasyczną (fingerpicking) wybranych utworów Ignacego Jana Paderewskiego, w prostym opracowaniu, z tabulaturami. Ze względu na stopień trudności, zbiór nadaje się dla początkujących gitarzystów. Autorem opracowania jest M. Pawełek. Spis utworów: 1. Dudziarz z cyklu "Sześć pieśni";2. Canzone;3. Impromptu;4. Intermezzo;5. Krakowiak nr 1 z cyklu "Tańce polskie".6. Krakowiak nr 3 z cyklu "Tańce polskie";7. Intermezzo z cyklu "Humoreski koncertowe";8. Legenda z cyklu "Miscellanea";9. Mazurek F-dur;10. Mazurek;11. Melodia z cyklu "Miscellanea";12. Mazurek z cyklu "Tańce polskie";13. Menuet z cyklu "Humoreski koncertowe";14. Menuet z cyklu "Miscellanea";15. Miniatura;16. Moment Musicale z cyklu "Miscellanea";17. Nokturn z cyklu "Miscellanea";18. Pieśń miłości z cyklu "Album majowy - Sceny romantyczne";19. Sarabanda z cyklu "Humoreski koncertowe";20. Pieśń nr 5 z cyklu "Pieśni wędrowca";21. Pieśń nr 3 z cyklu "Pieśni wędrowca";22. Walc nr 1;23. Walc nr 2;24. Walc nr 3;25. Polonez z cyklu "Tańce polskie";36. Polonez - Fantazja;27. Powódź;28. Suita część I;29. Taniec nr 1 z cyklu "Album tatrzański";30. Taniec nr 6 z cyklu "Album tatrzański";31. Walc z cyklu "Album majowy - Sceny romantyczne";32. Wariacje z cyklu "Miscellanea";33. Wieczór z cyklu "Album majowy - Sceny romantyczne";34. Wariacje i Fuga   Tytuł: Łatwy PaderewskiAutor: Ignacy Jan Paderewski, opracowanie: M. PawełekStopień trudności: dla początkującychSeria: Gitara klasyczna fingerpicking z tabulaturamiInstrument: gitara klasycznaWydawnictwo: ContraFormat: 50 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 837215841X   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
PWM Paderewski Ignacy Jan - Najpiękniejszy Paderewski na fortepian
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl