Nuty: Nuty

Łatwy Czajkowski - nuty na gitarę klasyczną (fingerpicking) z tabulaturami

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Spis utworów:1. Arioso Kumy z opery "Czarodziejka";2. Barkarola op. 37 nr 6;3. Humoreska op. 10 nr 2;4. Taniec czterech łabędzi z baletu "Jezioro łabędzie";5. Taniec hiszpański z baletu "Jezioro łabędzie";6. Taniec neapolitański z baletu "Jezioro łabędzie";7. Temat łabędzi z baletu "Jezioro łabędzie";8. Kołysanka podczas burzy;9. Kołysanka;10. Kołysanka z opery "Mazepa";11. Canzonetta z Koncertu skrzypcowego;12. Nokturn op. 19 nr 4;13. Polonez z opery "Eugeniusz Oniegin";14. Pezzo Capriccioso;15. Pieśń bez słów op. 2 nr 3;16. Grudzień - Boże Narodzenie z cyklu "Pory roku";17. Pieśń jesienna;18. Romans;19. Rozmyślanie op. 72 nr 5;20. Smutna piosenka op. 40 nr 2;21. Sentymentalny walc op. 51 nr 6;22. Walc z girlandami z baletu "Śpiąca królewna";23. Walc z Serenady;24. Walc op. 51 nr 4;25. Wariacje na temat Rococo;26. Mała uwertura z baletu "dziadek do orzechów";27. Marsz z baletu "dziadek do orzechów";28. Taniec Wieszczki Cukrowej z baletu "dziadek do orzechów";29. Taniec arabski z baletu "dziadek do orzechów";30. Trepak taniec rosyjski z baletu "dziadek do orzechów";31. Taniec pastuszków z baletu "dziadek do orzechów";32. Walc kwiatów z baletu "dziadek do orzechów". Tytuł: Łatwy CzajkowskiAutor: opracowanie M. PawełekSeria: Gitara klasyczna fingerpicking z tabulaturamiStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaWydawnictwo: ContraFormat: 47 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372158274 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Ewpol pokrowiec na gitarę klasyczną 1/8
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Piotr Czajkowski

Piotr Czajkowski

Urodzony w 1840 roku w Workińsku był wrażliwym i utalentowanym dzieckiem. Pierwsze dzieło napisał mając 14 lat, był to walc zadedykowany swojej nauczycielce. Studiował w Petersburgu u A. Rubinsteina i N. I. Zaremby, jednak w tym czasie...

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl