Nuty: Nuty

Łatwe kwartety smyczkowe - nuty na kwartet smyczkowy - Janina Rzepecka

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera znane i popularne utwory zaaranżowane na kwartety smyczkowe, jednak mogą je wykonywać zespoły liczące od 4 do nawet 30 uczniów. Stopień trudności odpowiada szkole muzycznej I stopnia i ogniska muzycznego. Spis utworów:Polonez a-moll (Pożegnanie ojczyzny) - K. M. Ogiński; Trzy miniatury - R. Schuman   Marsz,    Śmiały jeździec,    Pierwsze zmartwienie Menuet G-dur - L. van Beethoven.Tytuł: Łatwe kwartety smyczkoweAutor: (opracowanie) Janina RzepeckaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypce, wiolonczelaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 16 str. + głosy, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8387217945  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rzepecka Janina ″atwe kwartety smyczkowe″
PWM Garcia Janina - Obrazki muzyczne dla najmodszych na fortepian, op. 21
PWM Garcia Janina - Muzyczne ABC przy fortepianie
PWM Garcia Janina - Abecado na fortepian op. 15
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Wiolonczela

Wiolonczela

Instrument smyczkowy wywodzący się z violi da braccio powstał mniej więcej około roku 1560 niedługo po pojawieniu się skrzypiec. Niestety jednak wiolonczela nie miała tyle szczęścia co skrzypce...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl