Nuty: fortepian na cztery ręce

Łatwe duety na fortepian - proste utwory na cztery ręce - Małgorzata Biskupska, Dawid Bruce - nuty na fortepian

27 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Fragmenty znanych i popularnych utworów muzyki klasycznej w opracowaniu na cztery ręce. Publikacja zawiera fragmenty znanych i popularnych utworów muzyki klasycznej w opracowaniu na cztery ręce. Przeznaczona jest dla osób mających za sobą pierwszy rok nauki. Duety zostały opracowane głównie z myślą o dzieciach mających małą rękę. Mogą być również wykonywane przez dorosłych, na przykład nauczyciela i ucznia. Drobne odstępstwa od oryginałów są zamierzone. Utwory dostosowano do grania na jednym instrumencie. Partię PIANO 1 w większości można potraktować jako samodzielne pozycje. Gra na cztery ręce kształci szczególnie poczucie rytmu i umiejętność wzajemnego słuchania. Mamy nadzieję, że wspólne muzykowanie dostarczy Państwu dużo przyjemności, zabawy i pożytku.Tytuł: Łatwe duety na fortepianAutor: Małgorzata Biskupska, Dawid BruceStopień trudności: dla początkujących (2 rok nauki)Seria: Ja i pianinoInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: CrescendoFormat: 36 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8388303082 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Biskupska Magorzata, Bruce David - atwe koldy na fortepian cz. II
PWM Biskupska Magorzata, Bruce David - atwe koldy na fortepian cz. I
PWM Biskupska Magorzata, Bruce David - Ja i pianino cz. 3. Szkoa dla najmodszych
PWM Biskupska Magorzata, Bruce David - Ja i pianino cz. 1a
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl