Nuty: nauka gry na pianinie

Lang Lang: Szkoła na fortepian poziom 2 (+ audio online) polska wersja

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Lang Lang: Szkoła na fortepian' to podręcznik do nauki gry na fortepianie, światowej sławy pianisty Lang Langa.  Podręcznik składa się z 3 części - prezentowana tu część 2 poszerza wiedzę o następujące zagadnienia:- nauka podstaw techniki gry, - wprowadzenie nowych tonacji i gam oraz szerszego zakresu dźwięków w utworach, - zawiera więcej utworów na dwie ręce. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają klasyczne utwory w wykonaniu Lang Langa. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule   Tytuł: Lang Lang: Szkoła na fortepian poziom 2Autor: Lang LangStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 44 str., A4 (leżący), miękka oprawa, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: polski ISBN: 9788322451465 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 2
PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 3
PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 1
Meinl MPP-12 Thomas Lang pad treningowy 12″
Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

POLSKA ORKIESTRA SINFONIA IUVENTUS

POLSKA ORKIESTRA SINFONIA IUVENTUS

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus powstała z inicjatywy jednego z najwybitniejszych dyrygentów polskich, Jerzego Semkowa. W skład Orkiestry wchodzą najzdolniejsi absolwenci i studenci uczelni artystycznych, którzy nie ukończyli 30 lat.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl