Nuty: nauka gry na pianinie

Lang Lang Piano Academy: Daily Technical Exercises - ćwiczenia techniczne na fortepian

68 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Lang Lang: Daily Technical Exercises to publikacja, której nie powinno zabraknąć w bibliotece muzycznej każdego średnio-zaawansowanego pianisty. Książka zawiera zestaw codziennych rozgrzewek i ćwiczeń opartych na gamach. Jest to idealny zbiór do regularnego rozwijania techniki gry na fortepianie. W tym wyjątkowym wydaniu znajdziesz obszerną sekcję rozgrzewek, porady i wskazówki samego Lang Langa oraz sekcję z pomysłami na dalsze ćwiczenia. Publikacja jest kontynuacją doskonałej serii Lang Lang Piano Academy. Tytuł: Lang Lang Piano Academy: Daily Technical ExercisesAutor: Lang Lang Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Lang Lang Piano Academy Wydawnictwo: Faber Music Format: 48 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielski ISBN: 9780571540624 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 2
PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 3
PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 1
PWM Peterson Oscar - Jazz exercises, minuets, etudes & pieces for piano
Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Anna Karasińska  -  sopran

Anna Karasińska  -  sopran

Ukończyła poznańską Akademię Muzyczną, a następnie dwuletnie studia podyplomowe w londyńskiej Royal Academy of Music pod kierunkiem Joy Mammen otrzymując dyplom z wyróżnieniem (Dip RAM).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl