Nuty: Nuty

Lang Lang Karty do teorii muzyki - karty do nauki teorii muzyki dla dzieci (polska wersja)

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


52 karty do nauki teorii muzyki są uzupełnieniem wiedzy ze "Szkoły na fortepian" również dostępnej na półkach naszej księgarni. Karty są podzielone na trzy rodzaje: znajdź różnice, nazwij i prawda czy fałsz. Zapraszają do fantastycznej nauki przez zabawę tym bardziej, że są bardzo kolorowe, a nauce towarzyszą różne postaci zwierząt i postaci bliskich dzieciom. To świetny sposób na poznanie podstawowych zasad notacji muzycznej w formie zabawy. Karty są profesjonalnie i bardzo dobrze wykonane. Gwarantuje to długą żywotność kart, nawet jeśli będziesz używać ich codziennie. Karty zapakowane zostały w kartonowe pudełko, typowe dla gier karcianych. Odkryj kartę i odpowiedz na pytania! Tytuł: Lang Lang Karty do teorii muzykiAutor: Lang LangSeria: Lang Lang Piano AcademyStopień trudności: dla początkującychWydawnictwo: PWMJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322452240 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 2
PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 3
PWM Lang Lang: szkoa na fortepian, poziom 1
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl