Nuty: Nuty

Łaminutki na pięciolinii - rozpoznaję nuty w kluczu wiolinowym - arkusze dla dzieci do wydruku (produkt cyfrowy - plik PDF)

10 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Łaminutki na pięciolinii pomagają dzieciom ćwiczyć rozpoznawanie nut na pięciolinii. To 15 akuszy z dużymi pięcioliniami, na których nuty zostały zastąpione przez kolorowe postacie, baloniki czy zwierzaki. Urozmaicą lekcje nauki gry na instrumencie czy zajęcia z kształcenia słuchu. Podpisywanie takich "nut" to dla dzieci miła zabawa, podczas której mimochodem szlifują położenie dźwięków na pięciolinii w kluczu wiolinowym. Arkusze przygotowano z myślą o przedszkolakach i dzieciach wczesnoszkolnych. Kupujesz produkt cyfrowy. Otrzymasz 15 gotowych do wydruku arkuszy .pdf z kolorowymi pięcioliniami oraz podpowiedzi jak bawić się z wydrukami. W naszym sklepie znajdziesz również ćwiczenia w kluczu basowym. Kup jako komplet. Tytuł: Łaminutki na pięciolinii - w kluczu wiolinowymAutorzy: Agnieszka Sakowicz, Iwona PetaStopień trudności: dla początkującychWydawnictwo: ArwenaSeria: ŁaminutkiFormat: 16 stron, A4, produkt cyfrowy (PDF)Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

CDF Nuty w kluczu wiolinowym w skali f - f3 (komplet kart)
CDF Nuty w kluczu wiolinowym w skali e - c3 (komplet kart)
CDF Nuty w kluczu basowym F-f1 (komplet kart)
PWM Garcia Janina - Muzyczne ABC przy fortepianie
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

MISTRZOWIE EPOK I ICH DZIEŁA

Dla tych wszystkich melomanów, dla których historia muzyki rozpoczyna się od Jana Sebastiana Bacha, mamy dwie wiadomości: jedną – bardzo dobrą, drugą – też dobrą, choć może nienajlepszą.

Finał Konkursu Eurowizji dla Młodych Muzyków

Finał Konkursu Eurowizji dla Młodych Muzyków

Wczoraj (11.05) z radością obejrzałyśmy finał Konkursu Eurowizja dla Młodych Muzyków, który odbył się na specjalnej scenie pod Ratuszem w austriackiej stolicy. Koncert na żywo wysłuchało około 40 tys. osób, w tym wielbiciele naszej wspaniałej flecistki Jagody Krzemińskiej...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl