Nuty: Nuty

La La Land (Singalong Selection) (+ płyta CD) - Justin Hurwitz - wybór piosenek do śpiewania z filmu La La Land - nuty na głos z fortepianem

104 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na głos z fortepianem wybranych piosenek z filmu La La Land, w tym nagrodzony Oskarem utwór 'City of Stars'. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej nagrania utworów oraz podkłady muzyczne. Spis utworów: Another Day Of Sun Someone In The Crowd A Lovely Night City Of Stars Start A Fire Audition (The Fools Who Dream) Tytuł: La La Land (Singalong Selection) Autor: Justin Hurwitz, Benj Pasek, Justin Paul Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: głos, fortepian Wydawnictwo: Faber Music Format: 44 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CD Język wydania: angielski ISBN: 9780571540181 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ortega M4CS Custom Master Selection Series gitara klasyczna
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
PWM Czerny Carl - Etiudy na fortepian op. 409, wybór
AN Znane piosenki na Bum Bum Rurki
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Walka o wpływy , walka o władzę, o życie. Ogromnie się cieszę, że Teatr Wielki w Łodzi wpłynął na mój wybór i niedzielny wieczór spędziłam wśród bohaterów „Nabucco” Giuseppe Verdiego w tym właśnie teatrze.

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl