Nuty: nauka gry na harmonijce ustnej

Księżniczka, pirat i harmonijka ustna - bajka i nauka gry dla dzieci - Beata Kossowska

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Księżniczka, pirat i harmonijka ustna' to bajka o małej dziewczynce Klarze, której w podróży po magicznym świecie towarzyszy pirat Mak. Rozmaite przygody przeplatają się tu z samouczkiem gry na harmonijce ustnej.Książeczka do nauki gry na harmonijce bogata w ilustracje zawiera 10 ćwiczeń po opanowaniu, których dziecko z łatwością zagra cztery melodie znajdujące się na końcu książeczki.   Tytuł:  Księżniczka, pirat i harmonijka ustna Autor: Beata Kossowska, Grzegorz Templin Instrument: harmonijka ustnaStopień trudności: dla początkujących Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: AbsonicFormat: 16 str., B5, miękka oprawa Język wydania: polskiISBN: 9788362030934 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kossowska Beata, Templin Grzegorz ″Ksiniczka, pirat i harmonijka ustna″ ksika
AN Kossowska Beata ″Harmonijka ustna w praktyce″ ksika + CD
AN B. Kossowska G. Templin ″Najatwiejsze koldy na harmonijk ustn″ ksika
AN Wojakowski Wojciech ″Gitara - nauka gry od podstaw″
Beata Szałwińska

Beata Szałwińska

Międzynarodowej sławy pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie. Jako stypendystka rządu francuskiego studiowała w Ecole Normale de Musique Alfred Cortot w Paryżu.

Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl