Nuty: Nuty

Krzysztof Zgraja: Rodrigo fur Flote und Klavier - nuty na flet poprzeczny i fortepian

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera utwór w stylu hiszpańskim. Nuty na flet poprzeczny i fortepian dla srednio-zaawansowanych. Tytuł: Rodrigo fur Flote und KlavierAutor: Krzysztof ZgrajaStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: flet poprzeczny, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ZimmermannFormat: 12 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: niemieckiISBN: 9790010345208 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Bluemark Grifftabelle fur Keyboard książka
Bluemark Grifftabelle fur Gitarre książka
Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
AN Ba Krzysztof ″Dreams″ CD
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Rafał Dołęga

Rafał Dołęga

Urodzony w Zielonej Górze. Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie fagotu prof.Krzysztofa Kamińskiego. W latach 1997-2002 odbył studia podyplomowe w Hoschschule fur Musik Essen (prof. J.H.Thomsen) oraz w Hochschule fur Musik Koln (prof.M.Reina).

Anna Wójtowicz - skrzypce

Anna Wójtowicz - skrzypce

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec prof. Mieczysława Szlezera. Studia kontynuowała w klasie skrzypiec prof. Joshuy Epsteina w Hochschule des Saarlandes fur Musik und Theather.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl