Nuty: Nuty

Krzysztof Klenczon, który przeszedł do historii - Dariusz Michalski

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Krzysztof Klenczon był muzykiem samoukiem, idolem w latach sześćdziesiątych, symbolem czasów PRL-u. Debiutował w Niebiesko-Czarnych, z przyjaciółmi założył Czerwone Gitary jednak niespokojny duch wciąż pchał go dalej, z balladowego beatu do drapieżnego rocka. Założył pierwszy własny zespół Trzy Korony. Po sobie pozostawił kilkanaście przebojów, między innymi: Taka jak ty, Matura, Historia jednej znajomości, Kwiaty we włosach, Wróćmy na jeziora, Powiedz, stary, gdzieś ty był?, 10 w skali Beauforta czy Nie przejdziemy do historii – niestarzejący się hymn swojego pokolenia. A wszystko to opisał Dariusz Michalski  - przyjaciel Krzysztofa Klenczona. Stworzył biografię najrzetelniejszą, sensacyjną dzięki nieznanym faktom, informacjom i rozmowom.   Tytuł: Krzysztof Klenczon, który przeszedł do historiiAutor: Dariusz MichalskiStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna:Wydawnictwo: MGFormat: 496 str., twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788377791646     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ba Krzysztof ″Dreams″ CD
AN Ba Krzysztof ″Wojny gitarowe 2009″ + CD
AN Ba Krzysztof ″adnych tajemnic″ + 3 CD
AN Ba Krzysztof ″Gitarowe wyzwania 2″ DVDx3
Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Franciszek Chopin to legenda jeżeli chodzi o muzykę poważną, urodził się w 1810 roku w Żelazowej Woli a zmarł 17 października 1849 roku w Paryżu. Kompozytor ten przeszedł do historii doby romantyzmu, jako najlepszy znawca i pianista w dziejach polskiej muzyki klasycznej. Muzyka Fryderyka Ch

„Mała historia dużego instrumentu”

„Mała historia dużego instrumentu”

Na pytanie - co to fortepian - potrafi odpowiedzieć każde małe dziecko. Ale jakby się głębiej zastanowić, to większość ludzi ma marną wiedzę o historii tego instrumentu. Jest to oczywiście błąd, bo przedmiot, który przy odpowiedniej umiejętności człowieka, gra w tak piękny sposób, powinien być bardz

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl