Nuty: Nuty

Królik i Chopin - opowieść dla dzieci - Miguel Sousa Tavares

27 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Królik i Chopin' to niezwykła opowieść dla dzieci i nie tylko, o pewnym młodym króliczku, któremu przypada zaszczytna rola spadkobiercy i ucznia swojego ojca - królika powszechnie szanowanego nie tylko w króliczym świecie. Dziedzictwo jakie przypada mu w udziale jest wyjątkowe, jest to bowiem znajomość ludzkiego pisma, dzięki któremu króliczek odkrywa świat roślin, zwierząt i ludzi. Poznaje też fascynujący wynalazek człowieka jakim jest muzyka. Gdy w pobliskiej leśnej posiadłości pojawia się nowy lokator - młody lecz niestety chorujący pianista - Fryderyk Chopin, króliczek z zaciekawieniem obserwuje go i pewnego dnia przez nieuwagę zostaje zatrzaśnięty w jego domu... Między Chopinem, a króliczkiem nawiązuje się niezwykła przyjaźń, która w przyszłości zaowocuje powstaniem niezwykłego utworu.   Tytuł: Królik i ChopinAutor: Miguel Sousa TavaresStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: ReaFormat: 56 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788379930982 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Chopin Fryderyk - Najpikniejszy Chopin na fortepian
PWM Chopin Fryderyk - Najatwiejszy Chopin na fortepian
Rohema Percussion Chopin, batuta
Miguel Esteva Natalia gitara klasyczna 4/4
Opera Wrocławska: „Halka”. PREMIERA | 14.12.2018

Opera Wrocławska: „Halka”. PREMIERA | 14.12.2018

W bardzo estetycznej i niezwykle symbolicznej scenografii rozpoczęła się opowieść o wewnętrznych rozdarciach, świadomych wyborach, napływających z niezwykłą siłą uczuciach i próbą pokonywania ich w sobie, z niemożnością spojrzenia skrzywdzonej kobiecie w oczy włącznie.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Franciszek Chopin to legenda jeżeli chodzi o muzykę poważną, urodził się w 1810 roku w Żelazowej Woli a zmarł 17 października 1849 roku w Paryżu. Kompozytor ten przeszedł do historii doby romantyzmu, jako najlepszy znawca i pianista w dziejach polskiej muzyki klasycznej. Muzyka Fryderyka Ch

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego |  20.12.19

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego | 20.12.19

Uliczny gwar świątecznych przygotowań doskonale ubranych mieszkańców miasteczka, w którym rozgrywa się akcja „Dziadka do orzechów. Opowieści Wigilijnej” Piotra Czajkowskiego zachwyca od pierwszych dźwięków dobiegających z orkiestronu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl