Nuty: Nuty

Koncepcja, realizacja, percepcja - wokół twórczości elektroakustycznej - Maria Karwaszewska

67 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Koncepcja, realizacja, percepcja - wokół twórczości elektroakustycznej' to zbiorowa monografia skupiająca się wokół tematu twórczości elektroakustycznej, pod redakcją Marii Karwaszewskiej.Zawarte w publikacji teksty mówią o zagadnieniach nowych i fundamentalnych dla współczesnego odbiorcy sztuki, o łączeniu ze sobą różnych działań artystycznych, takich jak: muzyka, sztuki wizualne, multimedia, intermedia, film, fotografia, choreografia, design z nowymi technologiami. Spis treści: Przestrzeń, dyfuzja, percepcja - wybrane zagadnienia z zakresu przestrzennego dźwięku w muzyce elektroakustycznej - Dariusz Mazurowski O intermedialnych zastosowaniach muzyki elektroakustycznej na przykładzie projektu pt. Soundpictures -  Bożena Boba-Dyga  'Komponowanie' instrumentów. Komputer jako narzędzie współczesnego kompozytora - Marcin Bortnowski Proces tworzenia i realizacji własnej muzyki interaktywnej Marzeny Majcher, prezentowanej na koncertach multimedialnych - Marzena Majcher Komponowanie obiektami audiowizualnymi, na przykładzie własnej twórczości - Marta Śniady Koncepcja 5-wymiarowej geometrii dźwięku - Michał Janocha Zadanie słuchowe w grze komputerowej wspomagającej rozwijanie umiejętności w zakresie solfeżu barwy - Paulina Bielesz Polifonia w muzyce elektroakustycznej z wykorzystaniem fortepianu - perspektywa wykonawcza wybranych utworów - Igor Torbicki  Projekt na jednego wykonawcę i taśmę (1970) Bogusława Schaeffera -  jako przykład muzyki 'poliwersjonalnej' - Krzysztof Kostrzewa Relacje fakturalne i materiałowe w 'Chanson' na akordeon i środki elektroniczne Krzysztofa Olczaka w kontekście postmodernistycznej gry z przeszłością- Agata Krawczyk   Tytuł: Koncepcja, realizacja, percepcja - wokół twórczości elektroakustycznejAutor: (redakcja) Maria KarwaszewskaStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna:Wydawnictwo: Akademia Muzyczna w GdańskuFormat: 162 str., 235x165 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364615443 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Admira Maria gitara klasyczna
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 1
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 2
PWM Wacholc Maria - Czytanie nut głosem z. 3
Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Po raz pierwszy usłyszałam Requiem Faure mając lat czternaście. Wówczas cała moja percepcja skupiona była na twórczości jednego z klasyków wiedeńskich, twórcy najbardziej znanej mszy żałobnej - Wolfgang’a Amadeus’a Mozart’a.

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 1

Händel i uniwersalna historia miłosna o Juliuszu Cezarze z Glyndebourne cz. 1

Jest rok 2012. Mimo że już siedem lat upłynęło od premiery Juliusza Cezara na festiwalu w Glyndebourne, eksperci od reklamy i marketingu nie poprzestają. Egzotyczna realizacja Händla Davida McVicara wróciła...

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz

Marcin Świątkiewicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich klawesynistów młodego pokolenia. Jego zainteresowania koncentrują się wokół historycznych instrumentów klawiszowych, improwizacji w dawnej i współczesnej stylistyce, a także kompozycji.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl