Nuty: Nuty

Kolorowe nutki - łatwe utwory na skrzypce i fortepian - Romuald Twardowski

27 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Kolorowe nutki' Romualda Twardowskiego to zbiór krótki i prostych utworów na skrzypce i fortepian dla dzieci. Łatwe opracowanie zarówno dla skrzypiec jak i dla akompaniamentu fortepianowego, sprawia, że dzieci szybko i chętnie się uczą. Książka przydatna na początkowym etapie edukacji w szkole muzycznej I stopnia. Bardzo ładne wydanie umila naukę.Spis utworów:     Dwa wróbelki    Etuida    Karuzela    Katarynka    Krasnoludki    Kujawiak    Melodia ludowa    Na wycieczce    Piesek i kot    Pieśń jesienna    Stara baśń    W Tatrach    Walczyk    Wesoła zabawa   Tytuł: Kolorowe nutki Autor: Romuald TwardowskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypce i fortepian (akompaniament)Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 24+16 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski/angielskiISBN: 9790274009588   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
PWM Twardowski Romuald - Trzy etiudy-kaprysy na skrzypce solo
PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Urodzony w Wilnie w 1930 r. W latach 1952-57 studiował fortepian i kompozycję w klasie Juliusa Juzeliunasa w Państwowym Konserwatorium Litewskiej SRR w Wilnie. Studia kompozytorskie kontynuował w latach 1957-60 w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie u Bolesława Woytowicza.

Romuald Twardowski

Romuald Twardowski

Ur. w 1930 r. w Wilnie. Studiował grę na fortepianie i kompozycję w Wilnie i w Warszawie, a w Paryżu, pod kierunkiem Nadii Boulanger, chorał gregoriański i polifonię średniowiecza. Od 1971 r. wykłada na obecnym Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie...

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl