Nuty: Nuty

Kolorowanka - nie tylko dla najmłodszych 'Z historii muzyki'

13 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Kolorowanka - Z historii muzyki' to kolejny element serii 'Z historii muzyki' obok książki z wierszykami i gry memory. Jest to ciekawa propozycja zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzieciom umożliwi rozwój wyobraźni i umiejętności manualnych, natomiast dla dorosłych może stanowić wspaniały sposób na odstresowanie i relaks.   Tytuł: Kolorowanka - Z historii muzykiAutor: ilustracje: Ernesto GonzalesStopień trudności: dla wszystkichInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Filharmonia im. M. Karłowicza w SzczecinieFormat: 10 str, 240x222 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Harman Kardon BDP 10 odtwarzacz Blu-ray, 2 lata Gw. PL
PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
Roland Cloud TR-808 syntezator programowy (program komputerowy)
AN Drodowski Mirosaw ″atwe utwory na gitar nie tylko dla dzieci″ cz1 ksika
Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

Tłumy na pokazach filmowych oraz gwiazdy z Hollywood na wyciągnięcie ręki.

W piątkowy poranek największą popularnością wśród festiwalowej publiczności cieszyły się przede wszystkim trzy tytuły. Bezpłatne pokazy filmów „Pinokio” i „Kacper przyjazny duszek” przyciągnęły do kina najmłodszych widzów. Dla dorosłych wyjątkową gratką okazały się natomiast „Opowieści, które żyją t

Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Carl Philipp Emanuel Bach

Carl Philipp Emanuel Bach

Piąty syn znakomitego kompozytora epoki baroku przyszedł na świat w Weimarze w roku 1714. Od najmłodszych lat uczył się od ojca muzyki, a przed rozpoczęciem studiów muzycznych studiował filozofię i prawo. W latach 1740-1767 był muzykiem na dworze Fryderyka II, króla Prusji...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl