Nuty: kolędy na gitarę

Kolędy w najłatwiejszym układzie na gitarę klasyczną - Bartłomiej Budzyński

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór kolęd został przygotowany z myślą o rozpoczynających naukę gry na gitarze. Dodatkowo zamieszczony pod nutami zapis tabulaturowy, pozwala na zagranie kolęd również gitarzystom, którzy nie znają zapisu nutowego. Z myślą o obcokrajowcach, obok zwrotki w języku polskim pojawia się przekład angielski. Spis kolęd: Wśród nocnej ciszy I, Wśród nocnej ciszy II, Jingle, Bells!, Lulajże, Jezuniu, Anioł pasterzom mówił, Bóg się rodzi I, Bóg się rodzi II, Pójdźmy wszyscy do stajenki,W żłobie leży, Cicha noc, Przybieżeli do Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Dzisiaj w Betlejem, Mizerna cicha I, Mizerna cicha IITytuł: Kolędy w najłatwiejszym układzie na gitarę klasycznąAutor: Bartłomiej BudzyńskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: PWMFormat: 20 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 8322408293 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Ewpol pokrowiec na gitarę klasyczną 1/8
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Maestro Jerzy Semkow

Maestro Jerzy Semkow

Wybitna indywidualność międzynarodowej dyrygentury – należy do czołowych dyrygentów świata. Krąg jego zainteresowań obejmuje zarówno wielką symfonikę – głównie klasyczną i romantyczną – jak i muzykę teatru operowego.

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Jego indywidualne, oryginalne, często interpretowane jako melancholijne, surowe brzmienie jest syntezą inspiracji muzyką klasyczną, folkiem, jazzem czy muzyką fiordów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl