Nuty: kolędy na fortepian pianino

Kolędy w łatwym układzie na fortepian na cztery ręce - Danuta Uhl - Herkoperec

28 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Muzykowanie na 4 ręce zawsze cieszyło się dużym zainteresowaniem. Opracowanie zawiera 21 kolęd: Wśród nocnej ciszy, Bóg się rodzi, Gdy się Chrystus rodzi, Dzisiaj w Betlejem, W żłobie leży, Mizerna cicha, Przybieżeli do Betlejem, A wczora z wieczora, Pasterze mili, Jezus Malusieńki, Ach ubogi żłobie, Gdy śliczna Panna, Wesołą nowinę, Przy onej górze, Lulajże Jezuniu, Mędrcy świata, Pójdźmy wszyscy, Pójdźmy wszyscy do stajenki, W dzień Bożego Narodzenia, Północ już była, Hej, w dzień narodzenia, Dnia jednego o północyTytuł: Kolędy w łatwym układzie na fortepian na cztery ręceAutor: Danuta Uhl - HerkoperecStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 52 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: M274001995 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Biskupska Magorzata - atwe koldy na fortepian na cztery rce
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl