Nuty: Nuty

Kolędy na skrzypce i fortepian

22 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


21 najpiękniejszych polskich kolęd w opracowaniu na skrzypce i fortepian wraz z tekstem.Spis kolęd:Wśród nocnej ciszy, Lulajże Jezuniu, Cicha noc, Przybieżeli do Betlejem, Do szopy, hej, pasterze, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Jezus malusieńki, Dzisiaj w Betlejem, Bóg się rodzi, Mędrcy świata, Anioł pasterzom mówił, W żłobie leży, Gdy się Chrystus rodzi, Z Narodzenia Pana, Ach, ubogi żłobie, Gdy śliczna Panna, Mizerna cicha, Wesołą nowinę, W dzień Bożego Narodzenia, Tryumfy Króla Niebieskiego, Oj maluśki, maluśkiTytuł: Kolędy na skrzypce i fortepianAutor: Opracowanie zbioroweStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypce, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: MarcusFormat: 44 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: M801512642 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Marcus ″Koldy″ Na skrzypce i fortepian
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
AN Jacek Gsior ″Koldy w duecie - na skrzypce i fortepian″
Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl