Nuty: kolędy na keyboard

Kolędy na keyboard lub syntezator - Stanisław, Marek Wiśniewscy

17 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na elektroniczne instrumenty klawiszowe z tabelami akordów dla instrumentów z automatycznym akompaniamentem (Casio, Hohner, Antonelli, Yamaha, Korg, JVC, Technics) wraz z tekstami kolęd: *Wśród nocnej ciszy, *Gdy się Chrystus rodzi, *Bóg się rodzi, *Lulajże Jezuniu, *W żłobie leży, *Jezus malusieńki, *Anioł pasterzom mówił, *Przybieżeli do Betlejem, *Hej, w dzień narodzenia, *Dzisiaj w Betlejem, i inne Tytuł: Kolędy na keyboard lub syntezatorAutor: Stanisław i Marek WiśniewscyStopień trudności: dla początkującychInstrument: keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: MarcusFormat: 22 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788386256370 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha MM6 syntezator
Korg PS 60 syntezator
Korg PA 50 SD keyboard
Roland Fantom G8 syntezator
Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl