Nuty: kolędy na gitarę

Kolędy na 2 i 3 gitary - Aleksander Vinitsky

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych kolęd polskich w opracowaniu nutowym na 2 i 3 gitary.Nuty na dwie gitary: Bóg się rodzi, Pójdźmy wszyscy do stajenki, W żłobie leży, Jezus malusieńkiNuty na trzy gitary: Do szopy hej pasterze, Dzisiaj w Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Gdy śliczna Panna, Lulajże Jezuniu, Mędrcy świata, Mizerna cicha, Wśród nocnej ciszy, Cicha noc, Przybieżeli do BetlejemTytuł: Kolędy na 2 i 3 gitaryAutor: Alexander VinitskyStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych, zaawansowanychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: MarcusFormat: 24 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rycki Aleksander - Elementarna szkoa ABC na fortepian op. 50
AN Vinitsky Alexander ″Blues w gitarowych riffach″
Zar A-20R wzmacniacz do gitary akustycznej 20W
Zar A-20R wzmacniacz do gitary akustycznej 20W
Najdroższe gitary świata

Najdroższe gitary świata

Sprzedawane na aukcjach gitary wielkich muzyków rockowych osiągają zawrotne ceny. W niektórych przypadkach sięgają nawet miliona dolarów.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Aleksander Kościów

Aleksander Kościów

Ur. w 1974 r. w Opolu. Studiował kompozycję i grę na altówce w Akademii Muzycznej w Warszawie. Od 1998 r. wykłada na macierzystej uczelni. Wykładał także w Niemczech, USA i Korei Płd...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl