Nuty: Nuty

Kolędy dla każdego (+ płyta CD) - Roman Ziemlański

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór najpiękniejszy kolędy i pastorałek w zapisie nutowym, z chwytami gitarowymi, diagramami akordów klawiszowych i gitarowych. Do śpiewnika została dołączona płyta CD z gitarowymi aranżacjami kolęd zamieszczonych z zbiorze - świetnie zagranymi przez Romana Ziemlańskiego. Opracowanie zawiera następujące kolędy: Ach ubogi żłobie, Anioł pasterzom mówił, A wczora z wieczora, Bóg się rodzi, Bracia patrzcie jeno, Cicha noc, Do szopy, hej pasterze, Dzieciątko się narodziło, Dzisiaj w Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Gdy śliczna Panna, Jam jest dudka, Jezus malusieńki, Jezusa narodzonego, Jingle Bells, Któż o tej dobie, Lulajże Jezuniu, Mędrcy świata, Mizerna, cicha, Narodził się Jezus Chrystus, Nowy Rok bieży, O mili Królowie, Oj, maluśki, maluśki, Pasterze mili, Porwijmy instrumenta, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Przybieżeli do Betlejem pasterze, Tryumfy Króla Niebieskiego, W dzień Bożego Narodzenia, W żłobie leży, Wesołą nowinę, Wśród nocnej ciszy, Z narodzenia PanaTytuł: Kolędy dla każdegoAutor: Roman ZiemlańskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy z diagramami Wydawnictwo: AbsonicFormat: 52 str. B5, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 8387217476 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman - Gitara z nauczycielem i bez, ksika
AN Ziemlaski Roman ″Nutki krasnoludki″ ksika
AN Ziemlaski Roman ″Gitara z nauczycielem i bez″ DVD
AN Ziemlaski Roman ″Repertuar pocztkujcego gitarzysty 3″
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Scena kabaretowa w Polsce i Kanadzie – Wojtek Gawenda

Scena kabaretowa w Polsce i Kanadzie – Wojtek Gawenda

Od każdego artysty kabaretowego widzowie oczekują wspaniałej zabawy, niezwykłych żartów, które będą bawiły ich do łez. Zazwyczaj do tego przyzwyczaili nas polscy kabareciarze, natomiast jak wygląda to w Kanadzie?

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl