Nuty: kolędy na zespół instrumentalny

Kolędy dla dzieci na instrumenty szkolne - Romana Rataj

24 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


20 najpopularniejszych kolęd opracowanych specjalnie dla szkolnych zespołów i grup dziecięcych. Wykorzystane zostały najłatwiejsze instrumenty, na których grają dzieci na lekcjach muzyki czy podczas spotkań szkolnych kółek muzycznych: flety podłużne, dzwonki chromatyczne, instrumenty perkusyjne (bębenek, tamburyn, marakasy, talerze, klawesyn), oprócz tego gitara i skrzypce (głównie na pustych strunach). Nuty uzupełnione zostały o słowa do każdej kolędy.Spis kolęd:A spis, BartekAnioł pasterzom mówiłDo szopy, hej, pasterzeDzisiaj w BetlejemGdy śliczna PannaGore gwiazda JezusowiHej, w dzień narodzeniaJam jest dudkaJezus malusieńkiLulajże, JezuniuMizerna, cichaMy też, pastuszkowieNowy rok bieżyOj, maluśkiPójdźmy wszyscy do stajenkiPrzybieżeli do BetlejemTryumfy Króla niebieskiegoW żłobie leżyWśród nocnej ciszyZ narodzenia Pana   Tytuł: Kolędy dla dzieci na instrumenty szkolneAutor: Romana RatajStopień trudności: dla początkującychInstrument:  szkolne (flety, dzwonki, instrumenty perkusyjne, gitara, skrzypce)Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: TriangielFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alpine Muffy Olive Green ochronniki suchu dla dzieci
Romana (660858) struny do cytry akordowej - Komplet
Romana (660970) struny do cytry akordowej - Komplet- cao
Romana (660810) struna do cytry akordowej - A′
Paweł Wójtowicz - skrzypce

Paweł Wójtowicz - skrzypce

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec prof. Romana Reinera. Koncertmistrz Opery Krakowskiej. Jako koncertmistrz współpracował również z innymi orkiestrami i zespołami: Orkiestra Ballet Classique de Paris (1998), Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej w Krakowie...

Błażej Goliński – wiolonczela

Błażej Goliński – wiolonczela

W roku 2002 z wyróżnieniem ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie wiolonczeli prof. Romana Sucheckiego. Uczestnik Mistrzowskich Kursów Interpretacji oraz Lekcji Mistrzowskich.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl