Nuty: organy Hammonda


Hammond Organ Complete - Dave Limina - szkoła gry na organach hammonda (+ płyta CD)

124 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Znakomity przewodnik dotyczący gry na organach Hammonda poprowadzi cię krok po kroku i dowiesz się jak grać w stylu: gospel, r&b, jazz, blues, funk i rock i stworzyć autentyczną atmosferę organów Hammond. Poprawisz swoje umiejętności gry poprzez praktyczne ćwiczenia, dowiesz się jak osiągnąć efekty specjalne stosowane przez najlepszych organistów Hammond, uzyskasz unikalne porady i wskazówki. Zrozumiesz i poznasz jak działają i jak wykorzystać wszystkie elementy organów.  Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca 21 ćwiczeń oraz podkłady do 8 piosenek.

Tytuł: Hammond Organ Complete
Autor: Dave Limana
Stopień trudności: dla początkujących i zaawansowanych
Instrument: organy Hammond
Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordy
Wydawnictwo: Berklee Press
Format: 122 str, A4, miękka prawa, w komplecie z płytą CD
Język wydania: angielski
ISBN: 9780634014338

 

zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nord C2 Combo Organ - dwumanuałowe organy
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Hammond B-3 Classic organy

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl