Nuty: Nuty

Kiedyś i dziś. Ta niezwykła muzyka - książka dla najmłodszych - Eleonora Barsotti

17 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Kiedyś i dziś. Ta niezwykła muzyka' to swoisty przewodnik po świecie muzyki dla dzieci. Razem z książką dzieci poznają starożytne instrumenty oraz podział instrumentów, dowiedzą się jakiej muzyki słuchano w średniowieczu, baroku czy romantyzmie, poznają najpopularniejsze opery, musicale, najwybitniejszych kompozytorów i twórców oraz ikony muzyki współczesnej.Całość bardzo ładnie wydana z mnóstwem kolorowych ilustracji.   Tytuł: Kiedyś i dziś. Ta niezwykła muzyka.Autor: Eleonora BarsottiStopień trudności: dla dzieciInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: OmnibusFormat: 48 str., 206x270 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788366263154 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Bluemark Grifftabelle fur Gitarre książka
Bluemark Grifftabelle fur Keyboard książka
Bluemark Keyboard Scales książka
Bluemark Guitar Scales książka
Skąd wzięła się muzyka?

Skąd wzięła się muzyka?

Czy zadaliście sobie kiedykolwiek pytanie skąd wzięła się muzyka? Czy może jest to taka część naszego życia, że jakoś trudno sobie wyobrazić, że kiedyś mogła nie istnieć i że nasi przodkowie mogli bez niej żyć?

Igor Strawiński

Igor Strawiński

Igor Strawiński przyszedł na świat w 1882 roku w Orenienbaum i od najmłodszych lat interesował się muzyką, a szczególnie geniuszem i tradycją muzyczną swojej ojczyzny. Było to głównie za sprawą jego ojca, solisty w Petersburskiej Operze.

Robert Schumann

Robert Schumann

Ten niemiecki kompozytor urodzony w Zwickau w 1810 roku jest jednym z typowych przedstawicieli romantyzmu w muzyce. Był synem księgarza, tak więc od najmłodszych lat związany był z literaturą i to do tego stopnia, że w pewnym etapie swojego życia wahał się między tą dziedziną sztuki a muzyką.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl