Nuty: szkoły gry na perkusji DVD

Karl Perazzo, Raul Rekow: Supernatural Rhythm & Grooves - szkoła gry na perkusji (DVD)

278 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Karl Perazzo i Raul Rekow prezentują zastosowanie tradycyjnych Afro-Kubańskich rytmów we współczesnej muzyce popularnej. Zestaw mieści w sobie pięć utworów Carlosa Santany z wyróżnionego nagrodą Grammy® albumu Supernatural. Wszystkie schematy i groovy, z każdej piosenki, podzielone zostały na poszczególne lekcje. Specjalne funkcje DVD obejmują między innymi ekskluzywny wywiad z Carlosem Santaną, wywiad z Karlem Perazzo i Raulem Rekowl, funkcję „You Be the Editor” oraz galerię zakulisowych zdjęć.   Tytuł: Karl Perazzo Raul Rekow: Supernatural Rhythm & Grooves Autor: Karl Perazzo, Raul Rekow Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: perkusjaWydawnictwo: Warner Bros PublicationsFormat: DVD Region 0, płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780757990601 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Latin Percussion Bongo Raul Rekow
Latin Percussion Conga Top Tuning Raul Rekow Signature Quinto
Latin Percussion Bongo Raul Rekow Signature 2016
Latin Percussion Conga Top Tuning Raul Rekow Signature Conga
Karl Sollak

Karl Sollak

Karl Sollak, rodowity wiedeńczyk, rozpoczął karierę muzyczną jako członek Wiedeńskiego Chóru Chłopięcego. Później studiował grę na rogu, pianinie i dyrygenturę w tamtejszej szkole muzycznej.

Karl Ditters von Dittersdorf

Karl Ditters von Dittersdorf

Kompozytor i skrzypek wiedeński epoki klasycyzmu w swoim czasie zasłynął głównie z twórczości operowej oraz z singspieli, do których w większości sam napisał libretta. Komponował również muzykę instrumentalną, z której znany jest dzisiaj.

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl