Nuty: Nuty

Kalendarz muzyczny w przedszkolu - CD 1 - Maluchy - Urszula Smoczyńska - piosenki i akompaniamenty do książki

33 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Płyta uzupełniająca materiał zawarty w doskonałym podręczniku muzycznym do pracy z dziećmi przedszkolnymi w grupie wiekowej Maluchów. Na płycie zawartych zostało blisko 30 piosenek dziecięcych, każda w dwóch wersjach: pełnej i sam akompaniament. Umożliwia to nauczycielom, także tym nie umiejącym grać na pianinie, ciekawą zabawę muzyczną z dziećmi z wykorzystaniem popularnych piosenek. Na płycie znajdziemy: Marsz dzieciJestem sobie przedszkolaczekJabłuszkoMarsz z bębenkiemKolczasty jeżZła pogodaDeszczykPłyną chmurkiPociągZabawa w pociągOla i liścieJesienna orkiestraJuż opadły liścieKotek PuszekMoja lalaLuli lalkoKołysanka lalkiTak się zachmurzyłoChoinka zielonaŚwiąteczne aniołkiLale tańcząBal w przedszkoluBiała zimaSannaDalej, dzieci w szereguPomogę mamusiPowrót bocianówKurczątkaWianekUparty kotekJaskółkaJedziemy na wakacje Tytuł: Kalendarz muzyczny w przedszkolu - CD 1 Maluchy - piosenki i akompaniamentAutor: Urszula SmoczyńskaWydawnictwo: Pani TwardowskaFormat: płyta CD, czas trwania 75 minJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
AN Znane piosenki na Bum Bum Rurki
AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Klasyfikacja instrumentówmuzycznych

Instrument muzyczny jest przyrządem do wytwarzania muzyki. Na wysokość dźwięku i jego barwę wpływają właściwości fizyczne wibratora, za pomocą którego wytwarzany jest dźwięk w instrumencie muzycznym. Wibrator jest głównym elementem instrumentu muzycznego, dzięki któremu w najprostszy sposób jesteśmy

SZKOŁY NARODOWE

SZKOŁY NARODOWE

Szkoły narodowe to ruch muzyczny, który powstał w drugiej połowie XIX wieku jako odpowiedź na nacisk romantyzmu germańskiego oraz opery włoskiej. Nurt ten miał na celu podkreślać oraz promować wartości oraz piękno poszczególnych narodów...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl