Nuty: Nuty

Kalendarz 2019 - Dziedzictwo muzyki polskiej - książkowy twarda oprawa (A5)

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pięknie wydany kalendarz przybliżający postaci dwunastu zdolnych ludzi: jedenastu wybitnych kompozytorów i jednej kompozytorki, która – na przekór swoim czasom – postanowiła udowodnić, że talent nie jest wyłącznie rodzaju męskiego. Wyjątkowe dzieła, prapremiery, przyjaźnie, sympatie i antypatie, współpraca i rywalizacja. A nadto znakomite ilustracje autorstwa Mateusza Kołka, zachęcające zarówno specjalistki, jak i amatorów do deszyfrowania ukrytych treści dotyczących życia i twórczości bohaterów (i bohaterki) polskiej muzyki czasu zaborów: Fryderyka Chopina, Ignacego Feliksa Dobrzyńskiego, Józefa Elsnera, Karola Kurpińskiego, Karola Lipińskiego, Stanisława Moniuszki, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana Stefaniego, Marii Szymanowskiej, Henryka Wieniawskiego, Juliusza Zarębskiego i Władysława Żeleńskiego.Twarda oprawa, dużo miejsca na notatki oraz historyczne ilustracje to dobry powód aby sprezentować kalendarz bliskiej osobie!   Tytuł: Kalendarz 2019Wydawnictwo: PWMFormat: twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 95907795200682 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PG Music Band-in-a-Box UltraPAK 2019 PL dla Windows, wersja elektroniczna
PG Music Band-in-a-Box Pro 2019 PL dla Windows BOX
PG Music Band-in-a-Box UltraPAK 2019 dla Mac BOX
PG Music Band-in-a-Box MegaPAK 2019 dla Mac BOX
TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

Trio d'anches REED CONNECTION to wspólna inicjatywa solistów Filharmonii Zielonogorskiej im. Tadeusza Bairda. Główną ideą powstania zespołu jest chęć wspólnego muzykowania oraz promocja muzyki polskiej i światowej.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Chopin – Legendarny twórca.

Fryderyk Franciszek Chopin to legenda jeżeli chodzi o muzykę poważną, urodził się w 1810 roku w Żelazowej Woli a zmarł 17 października 1849 roku w Paryżu. Kompozytor ten przeszedł do historii doby romantyzmu, jako najlepszy znawca i pianista w dziejach polskiej muzyki klasycznej. Muzyka Fryderyka Ch

Premiera Orfeusza i Eurydyki Ch. W. Glucka

Premiera Orfeusza i Eurydyki Ch. W. Glucka

2 marca 2019 w Warszawskiej Operze Kameralnej odbyła się premiera Orfeusza i Eurydyki Ch. W. Glucka. Było to wystawienie w oryginalnej włoskiej wersji językowej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl