Nuty: Nuty

Julia Gomelskaya, Myroslav Skoryk: DiaDem-Vival-Di No. 4, The Trap for Two, Melodia - nuty na głos z saksofonem altowym i fortepianem

48 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja to kolekcja saksofonowych utworów ukraińskich kompozytorów w opracowaniu saksofonisty Pawła Gusnara (w ramach serii wydawniczej Paweł Gusnar Collection) oraz Krzysztofa Koszowskiego. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: DiaDem-Vival-Di (No. 4) – na saksofon sopranowy i fortepian (Julia Gomelskaya) The Trap for Two – duet na saksofon sopranowy i altowy (Julia Gomelskaya) Melodia – na saksofon sopranowy (lub altowy) i fortepian (Miroslav Skoryk) Tytuł: DiaDem-Vival-Di No. 4, The Trap for two, MelodiaAutor: Julia Gomelskaya, Myroslav Skoryk; Redaktor: Paweł GusnarStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: głos (sopran), saksofon altowy, fortepinNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Ars musicaFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790801586193 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Miguel Esteva Julia gitara klasyczna 3/4 solid top
Miguel Esteva Julia gitara klasyczna 4/4 solid top
Duesenberg Julia Black gitara elektryczna
Showtec Booby Trap RG 5in1 - multiefekt wietlny - Woda, UV, Strobo, Laser & Disco Star efekt
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Opera Wrocławska. Niewinność na pointach „Romeo i Julia” S. Prokofiewa | 24.01.19

Opera Wrocławska. Niewinność na pointach „Romeo i Julia” S. Prokofiewa | 24.01.19

To muzyka na żywo jest kluczem do lekkiego uniesienia w przestrzeni scenicznej opowieści na pointach losów Szekspirowskiego dzieła i uwypukleniem wszystkich emocji ukrytych w muzyce, dodając wyrazu i właściwego charakteru postaciom.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl