Nuty: Nuty

Juan Martin: Play Solo Flamenco Guitar 1 - szkoła gry flamenco na gitarze klasycznej (+ audio i video online)

161 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja ta, to w zasadzie multimedialny zestaw do nauki gry flamenco na gitarze klasycznej. Książka zawiera 42 utwory solowe podzielone na 6 rozdziałów według stopnia trudności, od najłatwiejszych do trudniejszych, tak więc z książki tej mogą korzystać zarówno początkujący gitarzyści jak i ci bardziej zaawansowani. W książce znajduje się osiemnaście przykładów w charakterystycznej dla flamenco formie rytmicznej - palo. Wszystkie utwory w zapisie nutowym oraz tabulaturowym.  Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Play Solo Flamenco Guitar 1 Autor: Juan Martin, Patrick CampbellStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitara klasyczna Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: Mel BayFormat: 160 str., A4, miękka oprawa, audio i video onlineJęzyk wydania: angielski, hiszpańskiISBN: 9780786664580 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Aquila Flamenco Granato Cl.Guitar struny do gitary klasycznej
LaBella 820B Flamenco struny do gitary klasycznej
LaBella 820 Flamenco struny do gitary klasycznej, czerwony nylon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Juan Aberle

Juan Aberle

Ten włoski kompozytor urodzony w Neapolu w roku 1846 w wieku 11 lat odkrył swoją życiową pasję...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl