Nuty: Nuty

Juan Martin: Essential Flamenco Guitar 1 - szkoła gry flamenco na gitarę klasyczną (+ 2 płyty DVD)

194 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pierwsza z dwóch części podręcznika gry flamenco na gitarze. Ta część wprowadza podstawowe pojęcia, techniki, rytmy i pozostałą teorię dotyczącą tego stylu. Książka nadaje się dla ludzi nie mających uprzedniego doświadczenia z grą na gitarze. Do książki są dołączone dwie płyty DVD z demonstracjami i innymi materiałami wspomagającymi naukę. Tytuł: Essential Flamenco Guitar 1 Autor: Juan Martin, Patrick Campbell Stopień trudności: dla początkujących Instrument: giitara klasyczna Wydawnictwo: Mel Bay Format: 140 str Język wydania: angielski ISBN: 9780786685721 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Aquila Flamenco Granato Cl.Guitar struny do gitary klasycznej
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN Gawron Robert ″Flamenco na bis″
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl