Nuty: nuty na trąbkę

Joseph Horovitz: Trumpet Concerto (1963) for Trumpet and Piano - nuty na trąbkę i fortepian

125 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Joseph Horovitz - brytyjski kompozytor i dyrygent, skomponował muzykę dla telewizji, był płodnym kompozytorem baletu, orkiestry orkiestrowej (w tym dziewięciu koncertów), orkiestry dętej i muzyki kameralnej. Publikacja zawiera oszałamiający koncert na trąbkę skomponowany przez Josepha Horovitza w 1963 roku. Ta wersja jest edytowana na trąbkę i fortepianową redukcję oryginalnej partytury orkiestrowej. Nuty dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Trumpet Concerto (1963) for Trumpet and PianoAutor: Joseph HorovitzStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: trąbka, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, partyturaWydawnictwo: NovelloFormat: 36 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski, niemieckiISBN: 9780853608493 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Swing playalong for trumpet (utwory na trbk + CD)
PWM Rni - Latin playalong for trumpet (utwory na trbk + CD)
DPA d:vote 4099 Trumpet wysokiej klasy mikrofon do trbki
Gewa Ultrapure Trumpet Kit zestaw do czyszczenia trbki
Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marcin Sompoliński

Marcin Sompoliński

Od roku 2008 jest stałym dyrygentem niemieckiej orkiestry Concerto Brandenburg specjalizującej się w wykonawstwie muzyki klasycznej na instrumentach historycznych.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl