Nuty: Nuty

Joseph Haydn: Streichquartette VII - String Quartets 7 - kwartety smyczkowe Tost I op. 54 i op. 55 - nuty na kwartet smyczkowy

299 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta publikacja zawiera Kwartety smyczkowe op.54/55, czasami nazywane też „First Tost Quartets”. Wbrew temu, co mogą sugerować liczby opusów, jest to spójny cykl sześciu dzieł. Silniej odczuwa się w nich wpływ Mozarta, formy są bardziej zróżnicowane. Wydanie urtext. Nuty na kwartet smyczkowy, dla zaawansowanych. Tytuł: Streichquartette VII - String Quartets 7Autor: Joseph Haydn; Redaktor: James Webster Stopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: kwartet smyczkowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: G. Henle VerlagFormat: 187 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielskiISBN: 9790201802114 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rzepecka Janina ″atwe kwartety smyczkowe″
Rohema Percussion Haydn, batuta
GHS Oud String Set, 11 String, Nylon/Silverwound
Graphtech Ghost PN-8000-07 - Strat & Tele Style Saddle Pickups, 2 7/16 String Spacing, 7-String mostek do gitary
Franz Joseph Haydn

Franz Joseph Haydn

Obok Beethovena i Mozarta wielki przedstawiciel klasycyzmu wiedeńskiego. Uważany za ojca symfonii, sonaty i kwartetu smyczkowego i chociaż nie był ich twórcą przyczynił się do rozkwiu tych form muzycznych, które niemalże nienaruszone przetrwały do początku XX wieku.

Opium String Quartet

Opium String Quartet

Opium String Quartet (O.S.Q) powstał wiosną 2004 roku. Niespełna trzy miesiące później zadebiutował podczas letniego festiwalu im. Jerzego Waldorfa w Radziejowicach zdobywając entuzjastyczne recenzje.

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl