Nuty: Nuty

Jon Laukvik: Szkoła na organy - historyczna praktyka wykonawcza w epoce baroku i klasycyzmu - nauka gry na organach

81 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jon Laukvik jest norweskim organistą, studiował muzykę kościelną, organy i fortepian w Oslo. Publikacja stanowi szkołę na organy jego autorstwa. Opiera się w niej na praktykach stosowanych w epoce baroku i klasycyzmu - epokach, w których wiedza na temat gry na organach została pogłębiona, a myśl konstruktorska – udoskonalona. Nuty dla początkujących. Tytuł: Szkoła na organy - historyczna praktyka wykonawcza w epoce baroku i klasycyzmuAutor: Jon LaukvikStopień trudności: dla początkującychInstrument: organyWydawnictwo: Uniwersytet Muzyczny Fryderyka ChopinaFormat: 392 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788365990273 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN Drodowski Mirosaw ″Muzyka Dawna″ ksika na gitar solo
AN Wojakowski Wojciech ″Gitara - nauka gry od podstaw″
Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Giovanni Battista Pergolesi

Giovanni Battista Pergolesi

Urodzony w 1710 roku ten artysta tworzący w epoce baroku żył jedynie 26 lat, niemniej jednak miał ogromny wpływ na późniejszych kompozytor przede wszystkim na Mozarta...

Luigi Boccherini

Luigi Boccherini

Ten włoski kompozytor oraz wirtuoz wiolonczeli przyszedł na świat w Lucca w 1743 roku. Jego ojciec był kontrabasistą w miejscowej kaplicy. Studiując w Rzymie poznał Glucka i Sammarini. Niemniej jednak w epoce klasycyzmu był niedocenionym artystą, pomimo tego...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl