Nuty: nauka gry na skrzypcach

Joining the Dots for Violin - ABRSM Grade 5 - Alan Bullard - ćwiczenia i utwory do nauki gry a vista - nuty na skrzypce

63 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór ćwiczeń do nauki czytania nut a vista na skrzypcach. Wydanie wzbogacone zostało o dłuższe utwory solowe oraz duety i tria mające na celu praktycznej i szybkiej nauce grania z nut. Znajdują się w nim także krótkie ćwiczenia techniczne pomagające w rozwijaniu sprawności palców i dłoni. Książka jest zgodna z sylabusem ABRSM i zawiera materiały przygotowujące skrzypków do egzaminów ABRSM z czytania nut a vista na Grade 5. Tytuł: Joining the Dots for Violin - ABRSM Grade 5 - Alan BullardAutor: Alan BullardStopień trudności: dla średnio-zaawasowanychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ABRSMSeria: Joining the DotsFormat: 44 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781848495883 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Boston VIST-20 statyw do skrzypiec
Dunlop BL115t073 Alan Forbes meduim zestaw kostek gitarowych 6 sztuk
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
PRS S2 Mira McCarty Tobacco Sunburst Dots gitara elektryczna
Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl