Nuty: nuty na flet

John Rutter: Suite Antique for Flute and Piano - nuty na flet poprzeczny i fortepian

113 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Suite Antique' to kolekcja utworów brytyjskiego kompozytora Johna Ruttera w opracowaniu na flet poprzeczny i fortepian. Spis utworów:Aria         Chanson     Ostinato         Prelude     Rondeau         Waltz   Tytuł: John Rutter: Suite Antique for Flute and PianoAutor: John RutterStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: flet poprzeczny, fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Oxford University PressFormat: 12 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780193586918 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nuvo NUTO430BBK Toot Flute, flet poprzeczny C, czarny
PWM Rni - Classic jazz for flute
Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
PWM Williams John - Star Wars VII Przebudzenie Mocy (na fortepian)
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl