Nuty: Nuty

John Rutter: Magnificat - Vocal Score - nuty na chór SATB i fortepian

79 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Magnificat' - 'Pieśń Najświętszej Maryi Panny' - tradycyjna część starożytnych nieszporów - tu w opracowaniu Johna Ruttera na chór mieszany SATB z akompaniamentem fortepianowym. Inspiracją Ruttera do napisania muzyki było śródziemnomorskie słońce oraz liczne festiwale odbywające się w Europie ku czci Najświętszej Maryi Panny - stąd muzyka jest bardzo energetyczna, uroczysta o radosnym charakterze.   Tytuł: John Rutter: Magnificat - Vocal ScoreAutor: John RutterStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: chór, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Oxford University PressFormat: 86 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780193380370 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Williams John - Star Wars VII Przebudzenie Mocy (na fortepian)
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl