Nuty: instrumentoznawstwo

John Levan: Guitar Setup, Maintenance & Repair - Ustawianie, Konserwacja i Naprawa Gitary - przewodnik dla gitarzystów i lutników

163 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka autorstwa Johna Levana dostarcza informacje dotyczące ustawiania, konserwacji i naprawy gitary, korzystając z fotografii, rysunków i szkiców. Jeden z rozdziałów poświęcowny jest identyfikacji i diagnozowaniu problemów gitary. Książka ta jest wspaniałym materiałem mówiącym o naprawie gitary zarówno dla poczatkujących jak i dla profesjonalistów. Książka przeznaczona dla muzyków i techników na różnych poziomach.   Tytuł: Guitar Setup, Maintenance & Repair Autor: John LevanStopień trudności: dla wszystkichInstrument: gitara Notacja muzyczna: Wydawnictwo:Mal BayFormat: 152 str., miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780786639045 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Seydel 40004 Setup Pack
Dunlop JP95 - John Petrucci Signature Cry Baby Wah
Hohner 2011/6-C John Lennon Signature harmonijka ustna
Dunlop 427PJP Ultex Jazz III John Petrucci kostka gitarowa
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Najdroższe gitary świata

Najdroższe gitary świata

Sprzedawane na aukcjach gitary wielkich muzyków rockowych osiągają zawrotne ceny. W niektórych przypadkach sięgają nawet miliona dolarów.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl