Nuty: Nuty

Johan de Meij: Symphony No. 1 The Lord of the Rings for Wind Orchestra - V. Hobbits - nuty na orkiestrę dętą

768 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera pierwszą symfonię Johana de Meij "Władca Pierścieni" opartą na trylogii JRR Tolkiena pod tym samym tytułem. Ta książka zafascynowała wiele milionów czytelników od czasu jej publikacji w 1955 roku. Symfonia składa się z pięciu oddzielnych części, z których każda ilustruje postać lub ważny epizod z książki. Część piąta wyraża beztroski i optymistyczny charakter hobbitów w radosnym tańcu ludowy. Następujący hymn emanuje determinacją i szlachetnością ludu hobbitów. Symfonia nie kończy się bujną nutą, lecz kończy się spokojnie i z rezygnacją, zgodnie z symbolicznym nastrojem ostatniego rozdziału „Szarych przystani”, w którym Frodo i Gandalf odpływają białym statkiem i powoli znikają za horyzontem. Kompozycja opracowana została na orkiestrę dętą dla średnio zaawansowanych muzyków. Wydanie obejmuje głosy instrumentalne. Tytuł: Symphony No. 1 The Lord of the Rings for Wind Orchestra - V. HobbitsAutor: Johan de Meij  Stopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: orkiestra dętaNotacja muzyczna: zapis nutowy, głosy instrumentalneWydawnictwo: Amstel MusicFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790035254554 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

RockBass Vampyre Dark Lord 4-String, Solid Black High Polish, Fretted gitara basowa
Apogee Symphony Desktop interfejs audio 10x14 USB-C
Hohner 54/64-C/G Echo harmonijka ustna
Hotone NLA2 Purple Wind mini wzmacniacz do gitary 5W
JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Baltic Neopolis Quartet

Baltic Neopolis Quartet

Zespół powstał w 2008 roku z inicjatywy muzyków- solistów szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra – absolwentów wyższych uczelni muzycznych w Berlinie, Londynie, Wrocławiu i Szczecinie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl