Nuty: nuty na pianino filmowa

Joe Hisaishi: Castle in the Sky for Piano Solo - muzyka z filmu animowanego Laputa podniebny zamek - nuty na fortepian

87 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Joe Hisaishi, współczesny kompozytor znany z wyjątkowej muzyki filmowej i fortepianowej, przenosi nas w magiczny świat ze swoimi aranżacjami utworów z filmu "Laputa: Podniebny Zamek". Publikacja "Castle in the Sky for Piano Solo" to unikalna kolekcja nut na fortepian stworzona z myślą o początkujących jak i średnio-zaawansowanych pianistach, która otwiera drzwi do świata magii, przygody i emocji. Utwory prezentowane są na różne poziomy zaawansowania. Część jest prosta i nie wymaga dużego doświadczenia w grze na fortepianie ale są też te, bardziej wymagające. Joe Hisaishi: Mistrz Muzyki Filmowej i Fortepianowej: Joe Hisaishi to niekwestionowany mistrz w dziedzinie muzyki filmowej, a jego współpraca z reżyserem Hayao Miyazaki przyniosła niezapomniane produkcje animacyjne prosto ze studia Ghibli. Jego zdolność do tworzenia pięknych i porywających melodii sprawia, że jest jednym z najbardziej cenionych współczesnych kompozytorów. Studio Ghibli to japońskie studio filmowe założone w 1985 roku. Jest znane ze swoich unikalnych, ręcznie rysowanych filmów animowanych, które zdobyły uznanie na całym świecie. Studio Ghibli jest uważane za jedno z najważniejszych w historii animacji, tworząc dzieła, które poruszają głębokie tematy, prezentują unikalne postacie i oferują niezapomniane doświadczenia audiowizualne. Laputa: Podniebny Zamek – Filmowa Opowieść o Przygodzie: Film "Laputa: Podniebny Zamek" to arcydzieło Miyazakiego, a muzyka Joe Hisaishiego odgrywa w nim kluczową rolę. Dźwięki fortepianu, które towarzyszą tej animowanej opowieści, teraz są dostępne w znakomitych aranżacjach na fortepian. Publikacja oddaje zróżnicowany charakter muzyki filmowej od wzruszających tematów po energiczne melodie. Wydanie jest stworzona z myślą o pianistach, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności, eksplorując jednocześnie bogactwo muzyki z japońskich kreskówek. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis utworów: The Girl Who Fell from the Sky (Easy Level)Doves and the Boy (Easy Level)Doves and the Boy (Intermediate Level)A Fun Brawl (Pursuit) (Easy Level)Memories of Gondoa (Easy Level)Disheartened Pazu (Intermediate Level)Sheeta and Pazu (Intermediate Level)Sheeta's Decision (Easy Level)A Sea of Clouds in the Moonlight (Intermediate Level)Laputa: Castle in the Sky (Easy Level)Laputa: Castle in the Sky (Intermediate Level)Carrying You (Easy Level)Carring You (Intermediate Level)Morning in the Mining Village Tytuł: Castle in the Sky for Piano SoloAutor: Joe HisaishiStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Yamaha Music Entertainment HoldingsFormat: 48 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9784636858167 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ortega RUGA-SKY Blue Sky ukulele tenorowe
Nord Piano 88 stage piano
American DJ Micro Sky laser zielony
Nord Piano 2 HA88 stage piano
4 Festiwal Muzyki Filmowej - dzień drugi - videoreportaż

4 Festiwal Muzyki Filmowej - dzień drugi - videoreportaż

Reportaż z koncertu Distant Worlds: music from FINAL FANTASY | Wiedżmin 2, wywiady z Joe Hisaishim, Masashi Hamauzu, Adamem Skorupą i Krzysztofem Wierzynkiewiczem, Magdaleną Miśką - Jackowską, Andrzejem Młynarczykiem

Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl