Nuty: Nuty

Joanna Sendłak: Bacewicz - małe monografie

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja stanowi monografię o Grażynie Bacewicz - kompozytorce charakteryzującej się wyrazistym stylem, znakomitej skrzypaczce, pianistce, utalentowanej pisarce. Książka przedstawia artystkę jako silna i jednocześnie wrażliwą kobietę, wyjątkowo rodzinną, obdarzoną urokiem osobistym, energią i olbrzymim potencjałem twórczym. Opowieść oparta jest w dużej mierze na listach i innych dokumentach rodzinnych, napisana przez od wnuczkę artystki. Tytuł: Bacewicz- małe monografiaAutor: Joanna SendłakWydawnictwo: PWMFormat: 240 str., wersja kieszonkowa 113x177 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Canto SB2520 janczary małe 25 dzwonków
Proel BAG 605P pokrowiec na pałki perkusyjne
Joanna Klisowska

Joanna Klisowska

Artystka urodziła się we Wrocławiu i tu podjęła edukację muzyczną jako skrzypaczka a potem studia wokalne w Akademii Muzycznej w klasie Prof. B. E. Werner.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Gitara jest obecnie jednym z najbardziej popularnych instrumentów. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jej wszechobecność w świecie muzyki rockowej i popularnej, stosunkowo niską cenę (oczywiście mam na myśli te najtańsze modele), a także małe gabaryty, trudno się dziwić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl