Nuty: jazz nauka gry na gitarze

Jim Ferguson: All Blues for Jazz Guitar - szkoła gry na gitarze jazzowej (+ płyta CD)

142 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


All Blues for Jazz Guitar to znakomity przewodnik, który jako jeden z pierwszych wykorzystuje wyjątkowość bluesa i jego wkład w tworzenie improwizacji jazzowej. Zawiera ponad 110 znakomitych przykładów oraz przydatny słowniczek terminologii jazzowej. Wszystkie przykłady i ćwiczenia zapisane zostały w standardowej notacji muzycznej oraz tabulaturze. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej 30 utworów.   Tytuł: All Blues for Jazz GuitarAutor: Jim FergusonStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: Mel BayFormat: 92 str., A4, miękka oprawa, płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780786631285   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN Carr Kenny ″Inside Guitar″ + CD
Bartolini 5 J - Jazz Guitar przetwornik, Dual Coil, Neck
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl