Nuty: piosenki biesiadne

Jerzy Habela, Zofia Kurzowa: Lwowskie piosenki uliczne, kabaretowe i okolicznościowe do 1939 roku

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ciekawy dokument polskiej kultury obyczajowej i muzycznej, stanowi zbiór lwowskich piosenek. Czytelnik znajdzie tutaj informację stanowiącą autentyczny dokument lwowskiej gwary miejskiej, o piosence ulicznej oraz o samym mieście Lwowie, które stworzyło tak oryginalną piosenkę.Tytuł: Lwowskie piosenki uliczne, kabaretowe i okolicznościowe do 1939 rokuAutor: Jerzy Habela, Zofia KurzowaStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: głosNotacja muzyczna: Wydawnictwo: PWMFormat: 340 str., B5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8322403860 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Habela Jerzy - Sowniczek muzyczny
PWM Altberg Emma, Romaszkowa Zofia - 313 wprawek na fortepian
PWM Peret-Ziemlaska Zofia, Szewczyk Elbieta - Uczmy si solfeu
AN Piotrowski Jerzy ″Szkoa na perkusj″ ksika + CD
Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

JERZY MAKSYMIUK

JERZY MAKSYMIUK

Jerzy Maksymiuk urodził się w Grodnie. Studia muzyczne zwieńczyły trzy dyplomy: z pianistyki (klasa Jerzego Lefelda), kompozycji (klasa Piotra Perkowskiego) i dyrygentury (klasa Bogusława Madeya).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl