Nuty: nuty na akordeon

Jerzy Górowski: Polki na każdą pogodę - nuty na akordeon

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór 10 utworów autorstwa Jerzego Górowskiego na akordeon, przygotowanych z myślą o średnio zaawansowanych akordeonistach.Spis utworów: 1. Alpejski szlak 2. Festyn 3. Bawarska pchła 4. Przybij piątkę 5. Wesoły Bawarczyk 6. Kolejka linowa 7. Ogórek 8. Fligerowy; 9. Polkę grają 10. Barani łeb Tytuł: Polki na każdą pogodę na akordeon Autor: Jerzy GórowskiStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: akordeon Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: ContraFormat: 30 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 837215354X zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
AN Piotrowski Jerzy ″Szkoa na perkusj″ ksika + CD
PWM Habela Jerzy - Sowniczek muzyczny
PWM Kulpowicz Witold - Etiudy na akordeon z. 1
JERZY MAKSYMIUK

JERZY MAKSYMIUK

Jerzy Maksymiuk urodził się w Grodnie. Studia muzyczne zwieńczyły trzy dyplomy: z pianistyki (klasa Jerzego Lefelda), kompozycji (klasa Piotra Perkowskiego) i dyrygentury (klasa Bogusława Madeya).

AKORDEON

AKORDEON

Instrument ten, choć rzadko pojawiający się w składzie orkiestry, jest głęboko zakorzeniony w muzyce ludowej całego świata. Należy on do grupy aerofonów...

Kevin Olusola

Kevin Olusola

Obiecałam sobie, że będę pisać przede wszystkim o muzyce klasycznej. Ale muzyka, tak jak zresztą każda dziedzina sztuki ma to do siebie, że lubi zacierać granice, ucierając tym samym nosa wszystkim tym, którzy z dumą nazywają siebie znawcami...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl