Nuty: Nuty

Jerzy Bauer: Czerwone i czarne - etiuda na fortepian i orkiestrę

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera wyjątkową etiudę Władysława Żeleńskiego opracowaną na fortepian i orkiestrę. Wydanie obejmuje partyturę oraz wyciąg fortepianowy. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Tytuł: Czerwone i czarne - etiuda na fortepian i orkiestręAutor: Jerzy BauerNotacja muzyczna: zapis nutowyStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: orkiestra, fortepianWydawnictwo: PWMFormat: 60 stron, B4 stojący (244x340 mm), oprawa miękkaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790274035402 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Piotrowski Jerzy ″Szkoa na perkusj″ ksika + CD
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
PWM Habela Jerzy - Sowniczek muzyczny
JERZY MAKSYMIUK

JERZY MAKSYMIUK

Jerzy Maksymiuk urodził się w Grodnie. Studia muzyczne zwieńczyły trzy dyplomy: z pianistyki (klasa Jerzego Lefelda), kompozycji (klasa Piotra Perkowskiego) i dyrygentury (klasa Bogusława Madeya).

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl