Nuty: Nuty

Jerome Naulais: Oh! Susanna (Score & Parts) - nuty na 5-częściowy zespół instrumentalny

162 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jedna z najbardziej znanych amerykańskich piosenek "Oh! Susanna" autorstwa Stephena Fostera (1826–1864). Tutaj w opracowaniu na elastyczny 5-częściowy zespół instrumentalny oraz opcjonalnie fortepian, perkusję i instrumenty perkusyjne ad lib. Tytuł: Jerome Naulais: Oh! Susanna (Score & Parts)Autor: Stephen Foster, aranżacja: Jérôme NaulaisStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: 5-częściowy zespół instrumentalny oraz fortepian, perkusja i instrumenty perkusyjne ad libNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura i głosySeria: Fun & Easy for Concert Band Wydawnictwo: Editions Marc ReiftFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: EMR5439 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Garnitur skrzypcowy 4-cześciowy 4/4 a la Hill heban, złoty prożek, złote wiązania
AN Garnitur skrzypcowy 4-cześciowy 4/4 a la Hill heban, złoty prożek, złote wiązania
AN Garnitur skrzypcowy 3-cześciowy 4/4 a la Schweizer heban, paryskie oczko
Adam Hall Parts 87471 IEC - 19″
Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Camerata Vistula

Camerata Vistula

Zespół wybitnych instrumentalistów - solistów i kameralistów założony w 1986 roku przez wiolonczelistę Andrzeja Wróbla. Jest jedynym w Polsce i jednym z niewielu w Europie zespołów zajmujących się wykonywaniem muzyki kameralnej w tak oryginalnym składzie.

Baltic Neopolis Quartet

Baltic Neopolis Quartet

Zespół powstał w 2008 roku z inicjatywy muzyków- solistów szczecińskiej Baltic Neopolis Orchestra – absolwentów wyższych uczelni muzycznych w Berlinie, Londynie, Wrocławiu i Szczecinie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl