Nuty: Nuty

Jerome Naulais: Oh! Susanna (Score & Parts) - nuty na 5-częściowy zespół instrumentalny

152 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jedna z najbardziej znanych amerykańskich piosenek "Oh! Susanna" autorstwa Stephena Fostera (1826–1864). Tutaj w opracowaniu na elastyczny 5-częściowy zespół instrumentalny oraz opcjonalnie fortepian, perkusję i instrumenty perkusyjne ad lib. Tytuł: Jerome Naulais: Oh! Susanna (Score & Parts)Autor: Stephen Foster, aranżacja: Jerome NaulaisStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: 5-częściowy zespół instrumentalny oraz fortepian, perkusja i instrumenty perkusyjne ad libNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura i głosySeria: Fun & Easy for Concert Band Wydawnictwo: Editions Marc ReiftFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: EMR5439 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Garnitur skrzypcowy 4-cześciowy 4/4 a la Hill heban, złoty prożek, złote wiązania
AN Garnitur skrzypcowy 4-cześciowy 4/4 a la Hill heban, złoty prożek, złote wiązania
AN Garnitur skrzypcowy 3-cześciowy 4/4 a la Schweizer heban, paryskie oczko
Hot Wire Premium kabel instrumentalny 10m
Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Camerata Vistula

Camerata Vistula

Zespół wybitnych instrumentalistów - solistów i kameralistów założony w 1986 roku przez wiolonczelistę Andrzeja Wróbla. Jest jedynym w Polsce i jednym z niewielu w Europie zespołów zajmujących się wykonywaniem muzyki kameralnej w tak oryginalnym składzie.

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl