Nuty: nuty na wiolonczelę

Jean Baptiste Breval - Koncert nr 2 D-dur na wiolonczelę i fortepian

88 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Preznetowana pozycja zawiera "Concerto nr 2, D major" francuskiego kompozytora Jean-Baptiste Brevala, w opracowaniu Feuillarda na wiolonczelę i fortepian.Utwór ten ma charakter edukacyjny i wprowadza wiele nowych zagadnień., przeznaczony jest początkujących wykonawców.   Tytuł: Concertino nr 5 D-durAutor: Jean Baptiste Breval Stopień trudności: dla początkującychInstrument: wiolonczela, fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Edition DelrieuFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: niemiecki, francuski, angielskiISBN: 9790231705515 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Jean Baptiste CL 480 klarnet Bb
PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
Ortega OCS-350U pasek do ukulele Blue Jean
Ortega OCS-330U pasek do ukulele Sun Jean
Jean-Baptiste Lully

Jean-Baptiste Lully

Ten francuski kompozytor pochodzenia włoskiego przyszedł na świat we Florencji w roku 1632. Pochodził z ubogiej rodziny, jednak zwrócił on uwagę pewnego szlachcica z Guise, która zabrał młodego Lully do Paryża. Tam rozpoczął służbę na dworze Ludwika XIV...

Jean-Philippe Rameau

Jean-Philippe Rameau

Urodzony w 1683 roku w Dijon był jednym z najważniejszych kompozytorów XVIII wieku. W wieku 18 lat wyjechał na studia do Włoch, a po powrocie do Francji pracował jako organistach w wielu francuskich miastach...

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl